Новини та святкові програми -> Особливий відпочинок з ТАОР «КАРПАТИ»


«ТАОР- КАРПАТИ» - європейський сервіс у лоні українських Карпат. Територія готельно-відпочинкового комплексу є частиною охоронної зони «ЮНЕСКО». Лише тут водиться сіра чапля, яка занесена в Червону Книгу України, а у річці можна зловити форель. За кілька кілометрів від нас розпочинається національний природній парк «Сколівські Бескиди». До найближчого населеного пункту 9 кілометрів, а в зоні 40 кілометрів Ви не знайдете жодного промислового підприємства.

В «ТАОР- КАРПАТИ» успішно поєднуються різноманітні види відпочинку: романтичний, сімейний, дружній, лікувальний, діловий та корпоративний.

На березі річки Стрий розташовані затишні дерев’яні котеджі, ресторан у стилі українського модерну, Медікал СПА-центр, бювет мінеральних вод, форельник, бджолині хатки, баня та конференц-зал.

«ТАОР- КАРПАТИ» – унікальний відпочинковий комплекс, який вразить Вас своєю екологічністю, чистотою та єднанням з природою. Подарує чудову можливість відпочити в Карпатах.

Вам надовго запам’ятаються незабутні карпатські ранки, приємна прохолода гірської долини навіть у спекотні дні, романтичні заходи сонця і просто красиві гірські пейзажі.

Найсучасніше медичне обладнання, високопрофесійний персонал та новітні методики лікування – все це знаходиться у нас.

«ТАОР- КАРПАТИ» здивує Вас вишуканою ресторанною кухнею, неперевершеними стравами української та європейської кухні, виготовленими зі свіжих, екологічно-чистих продуктів.

Приїздіть до нас і Ви зрозумієте, що таке справжній відпочинок.

ТАОР- КАРПАТИ– це новий рівень українського туризму!

Адреса: Львівська обл. с.Ластівка, вул.І.Франка 33
Служба бронювання:
(+38) 097-07-100-07
(+38) 0322-590-456
надіслати ідею