Літо в Карпатах прекрасно саме по собі – всі відтінки зеленого кольору, блакитне небо й могутні вершини радують око! Свіже гірське повітря наповнює енергією та бадьорістю. Але щоб отримати й інші емоції, обирайте активні або спортивні розваги в TAOR Karpaty Resort & Spa.

Наша команда пропонує безліч варіантів урізноманітнити ваш відпочинок у Карпатах. У нашому готелі є всі види розваг - від екстремальних до романтичних й сімейних.

Зима в TAOR Karpaty Resort & Spa – це не тільки гарний вид з вікна номера, але й неймовірна кількість розваг на будь-який смак для дорослих і дітей!

Обирайте різноманітні способи відпочити й розважитися взимку, щоб отримати найяскравіші та незвичайні емоції

Компанія, що твердо стоїть на ногах, досягає успіху завдяки злагодженій роботі всього колективу. Вкрай важливо, щоб у трудовому колективі всі співробітники вміли ефективно взаємодіяти один з одним. Прискорити процес зміцнення корпоративних відносин у колективі допоможе активний спільний відпочинок на природі! Готель TAOR Karpaty Resort & Spa візьме на себе всю організацію й проведення корпоративного відпочинку як для великої компанії, так і для невеликої фірми.

Проведіть незабутні вихідні поза стінами офісу й дозвольте вашим співробітникам відкритися з іншого боку!

Західна Україна славиться не тільки своєю красивою природою, але й дивовижним поєднанням давніх традицій, історичних пам'яток та місцевого колориту!

Якщо ви хочете познайомитися ближче з культурними цінностями Карпат, розширити свій культурний кругозір й відвідати найбільш цікаві історичні місця, пропонуємо вам різні варіанти пізнавального відпочинку в TAOR Karpaty Resort & Spa.