Щоденні дитячі активності

У готелі  TAOR Karpaty Resort & Spa**** є все для відпочинку різного типу: корпоративного, романтичного відпочинку для двох та сімейного відпочинку з дітками. Для діток у нас є окреме дитяче меню у нашому ресторані, дитяче СПА-меню та різноманітні екстрим-активності.  А також, ігровий дитячий майданчик, який дітки можуть відвідати у будь-яку пору року, футбольне та волейбольне […]

У готелі  TAOR Karpaty Resort & Spa**** є все для відпочинку різного типу: корпоративного, романтичного відпочинку для двох та сімейного відпочинку з дітками.

Для діток у нас є окреме дитяче меню у нашому ресторані, дитяче СПА-меню та різноманітні екстрим-активності.  А також, ігровий дитячий майданчик, який дітки можуть відвідати у будь-яку пору року, футбольне та волейбольне поля.

Щодня у TAOR Karpaty Resort & Spa**** працює Дитяча хатинка з аніматором, де кожен день насичений та несхожий на інші:

  • У теплі пори року до обіду, зимою о 15:00 – година активностей. Час для рухливих ігор на дворі, квестів та змагань. Дітки з радістю бігають територією, виконують завдання та отримують призи.

  • 16:00 – година творчого майстер-класу. В залежності від святкової програми або пори року, майстер-класи змінюються та удосконалюються. Дітки навчаються створювати цікаві речі та розвивати власну уяву. Час від час, батьки також люблять відвідувати такі творчі майстер-класи.
  • 17:00 – під час святкових програм у нас організовують також кулінарні майстер-класи. Їх обожнюють як дітки, так і дорослі.
  • 18:00 – зазвичай, це година для спільних активності батьків та дітей: чаювання з бубликами, перегляд фільмів та посиденьки біля багаття. Такі події відбуваються по п’ятницях та у суботу, а також у святкові дні.

Ваші дітки у безпеці , під постійним наглядом аніматора. Територія готелю перебуває під охороною 24/7, доступ до річки можливий лише із дорослим.

Дітки весело проводять час, розвиваються та навчаються новому.

Щасливі діти = щасливі батьки!

    Прізвище, ім'я
    Контактний телефон
    Оберіть дату та час