Куди поїхати на відпочинок з дітьми?

У теперішній час існує безліч варіантів для сімейного відпочинку. Любите активний відпочинок, тоді обирайте місця з екстремальними послугами. Якщо хочете розслабитись та порелаксувати зі своїми рідними, вирушайте в готельний комплекс зі СПА-центром. Задумуєтесь, чим зайняти дітей під час відпочинку, бо вони ще ті енерджайзери? Замовляйте в готелях послугу няні або записуйте у Дитячу кімнату. Хочете все і зразу? Тоді завітайте у TAOR Karpaty Resort & Spa**** – готель, де кожен знайде собі заняття до душі.

Шукаєте куди поїхати біля Львова з дітьми на відпочинок?

 відпочинок з дітьми за містом

Куди поїхати на відпочинок з дітьми в Карпатах?

Не потрібно довго думати, а краще діяти. Бронюйте проживання в готелі TAOR Karpaty Resort & Spa****, який знаходиться у самому серці Карпат. Чудове місце для сімейного відпочинку з дітьми. Ми поєднали все необхідне для Вашого безтурботного відпочинку. У той час, поки Ви будете відпочивати та відвідувати різноманітні СПА-послуги та Екстрім-розваги, Ваша дитинка зможе активно та весело провести час з нашим аніматором у Дитячій хатинці. Цей різнобарвний та розмальований дітками невеличкий будиночок ви впізнаєте одразу, приїхавши сюди. Саме тут панує весела атмосфера та чути щирий дитячий сміх.

У нас є:

  • різноманітні ігри для дівчаток та хлопців;
  • настільний футбол;
  • X-box;
  • конструктори;
  • дошка для малювання крейдою;
  • творчі майстре-класи для дорослих та дітей;
  • та багато іншого.

Щодня у нас цікава та насичена програма з нашим аніматором. Ранкова зарядка для всього тіла, активності на свіжому повітрі, квести та змагання. Талановиті руки наших аніматорів допоможуть втілити дитячі мрії в реальність.
А також, на нашій території є Дитячий майданчик. Гірки, гойдалки, батут та волейбольне й футбольне поля. У TAOR Karpaty Resort & Spa**** Ваші дітки сумувати точно не будуть!

Для наймолодших діток у TAOR Karpaty Resort & Spa**** є можливість замовити послугу няні.
Вартість: 150 грн / год

відпочинок з дітьми в Карпатах

Відпочивайте безтурботно та милуйтеся неймовірною карпатською природою разом зі своїми рідними та друзями!

Літні табори для дітей в Карпатах – чудова можливість поєднати відпочинок та оздоровлення. Адже чисте гірське повітря, мінеральна джерельна водичка, теплі сонячні промені наповнять дитячий організм корисними мікроелементами та покращать самопочуття. Активний відпочинок без телефонів, планшетів та телевізорів! Це саме те, що так не вистачає у теперішній час.

Сімейний дитячий табір «Українські скаути» у TAOR Karpaty Resort & Spa****

У TAOR Karpaty Resort & Spa**** протягом літа діє сімейний табір для дітей «Українські скаути» – 5 змін по 10 днів. Кожного дня насичена програма з цікавими завданнями. Дітки вивчають про природу, про підготовку в походи, виготовляють різні досліди та проводять експерименти. Проводять табір аніматори із національної скаутської організації України «Пласт». Основна їхня мета – сприяти всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.

Вартість одного дня – 300 грн / 1 дит

Це такий собі відпочинок з дітьми без дітей. Адже поки вони активно проводять час у таборі, Ви маєте вільний час для себе! СПА-послуги, Бювет мінеральних вод, Екстрім-розваги, смачні страви від нашого шеф-кухаря Рустама Хоркашева.. обирайте і відпочивайте з насолодою!