ПРОФІЛАКТИКА І РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ COVID-19

Другий рік поспіль ми намагаємось зрозуміти та перемогти непросте захворювання – Covid-19, яке негативно вплинуло на здоров’я вже багатьох людей. Що це таке? Чому сама цей вірус заполонив жахом весь світ?

Багато суперечок, які точились, злились в одну – цей вірус є зовсім новим для організму, а отже наша імунна система немає програми для знищення і боротьби з ним. Коронавірус вражає здорові клітини – дає збій в роботі організму загалом.

Тому саме зараз дуже важлива є профілактика та реабілітація пацієнтів, які уже встигли «познайомитись» з Covid-19 особисто.

Оздоровчий санаторій в Карпатах TAOR Karpaty Resort & Spa**** запрошує Усіх на період санаторно-курортного лікування після захворювання Covid – 19. Лікування в Східниці – це одне із правильних рішень. Адже саме у період оздоровлення спасінням для нашого організму являється свіже гірське повітря, дихальна гімнастика та прогулянки, лікувально-діагностичні процедури й різноманітні оздоровчі комплекси Карпат, які наповнять Вас енергією та позитивними емоціями.

Набратись сил для профілактики, у боротьбі з цим чи іншими вірусами, Ви зможете у нашому санаторії в Карпатах в Medical Spa Center, скориставшись нашою програмою «Профілактика та реабілітація після Covid-19», яка розрахована на 5 днів.

Програма включає в себе:

А на завершення : Карпатська лазня, яка очистить Ваш організм від шлаків.

Вартість програми: 5200 грн

 

Приїжджайте в санаторій в Карпатах у TAOR Karpaty Resort & Spa**** та наповнюйтесь життєвою енергією, яка так необхідна для позитивних думок та насолоди від життя!