ДИТЯЧЕ СПА

СПА-процедури для дітей несуть загальний розслабляючий і оздоровлюваний ефект. Діти теж втомлюються, піддаються навантаженням і стресу! День в СПА наповнений приємними відчуттями, після сеансу масажу або оздоровчих ванн ваша дитина відчує себе розслабленою, спокійною та щасливою!
Фахівці SPA-центру підготували цікаві процедури для дітей різного віку, щоб вони змогли отримати задоволення і релакс разом з батьками!
Дитячий косметолог в СПА-центрі TAOR Karpaty Resort & Spa працює на основі гіпоалергенної італійської косметики Gerard’s.

Дитяче SPA меню стало популярним зовсім недавно. Його батьківщиною по праву вважається Швейцарія. Саме там, в кінці 2009 року, запустили абсолютно інноваційну для Європи SPA пропозицію для дітей.
Для сучасних дітей, які переживають сильні навантаження в школі, як фізичні, так і емоційні, подібного роду релакс допомагає зняти стрес, попередити можливі захворювання і отримати повноцінний відпочинок.
Основними завдання дитячого SPA є: навчити дітей з раннього віку турбуватись про своє здоров’я, правильно доглядати за шкірою обличчя та тіла, думати про «красу нігтів».
Всі дитячі косметологічні процедури проводяться на основі натуральної італійської косметики Gerard’s.

    Прізвище, ім'я
    Контактний телефон
    Оберіть дату та час