МЕДИЧНІ ПАКЕТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ НА ПРОЖИВАННЯ

МЕДИЧНІ ПАКЕТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ НА ПРОЖИВАННЯ

Листопад – це чудовий час для СЕБЕ та свого ЗДОРОВ’Я!

Лікування в Східниці – медичні програми TAOR Karpaty Resort & Spa

 

Бажаєте відпочити від стрімкого ритму життя, залишивши всі справи та турботи? Придбайте один із наших медичних пакетів та з насолодою пориньте у безтурботний відпочинок, оздоровивши своє тіло!

Антистрес для нього / Антистрес для неї

Лікувальна програма, яка спрямована на позбавлення людини від впливу стресу та отримання відчуття щастя й насолоди від кожного моменту в житті!

(6000 грн/ 5800 грн)

Антицелюлітна програма

Кожна жінка хоче мати ідеальні ніжки. Але пам`ятайте, що боротьба з целюлітом потребує не лише антицелюлітний масаж, а й комплексного підходу, який допоможе досягнути бажаного результату! Придбайте нашу пакетну пропозицію і ми навчимо Вас як це робити!

(6000 грн)

Дихай вільно

Наша медична програма є дуже актуальною цього року. У зв’язку із небезпечним вірусом COVID-19 ми ще ретельніше повинні дбати про захист свого здоров’я. Саме тому, ми радимо спробувати нашу ефективну немедикаментозну методику лікування, яка допоможе знизити частоту загострень захворювання протягом тривалого часу.

(4800 грн)

Здорова постава

Правильна постава – простий, але дуже важливий спосіб для підтримки здорового хребта. А також, для поліпшення дихання, мислення й травлення. Подбайте про себе і придбайте нашу медичну програму «Здорова постава»! Чим краща спина, ти впевненіша особистість.

(5600 грн)

Здорова тарілка

Програма здорового збалансованого харчування з розробкою персонального меню для схуднення – це запорука гарного настрою та щасливих робочих буднів!

(7000 грн)

Тільки у ЛИСТОПАДІ при купівлі пакетної пропозиції Ви вже економите до 10%! А також, отримуєте знижку -15% на проживання.

Таке можливо тільки у НАС! Поспішіть забронювати котедж чи номер та сповна насолодитись чудовим відпочинком у TAOR Karpaty Resort & Spa****!

spa отдых