Пакет: Тиждень відпочинку у Карпатах

Пакет: Тиждень відпочинку у Карпатах

Незабутній тиждень в Карпатах…

Плануєте поїздку на відпочинок в Східниці? Тоді Вам просто необхідно зняти будиночок в Карпатах. Це чудова можливість насолодитись неймовірними краєвидами, подихати свіжим гірським цілющим повітрям, оздоровитись та поринути у справжній відпочинок душею й тілом.

Завітайте в готельний комплекс TAOR Karpaty Resort & Spa**** – затишні сімейні котеджі в Карпатах, комфортні готельні номера, з вікон яких відкриваються мальовничі краєвиди, Екстрім-розваги, Бювет мінеральних вод та Medical Spa Center, де Ви зможете відпочити та оздоровитись. Карпати надихають, надають силу та наповнюють справжньою життєвою енергією!

Для безтурботного відпочинку в горах пропонуємо придбати програму «Тиждень відпочинку у Карпатах», яка створена для тих, хто хоче поєднати приємне з корисним: загальне оздоровлення та невід’ємні атрибути карпатського відпочинку.

Пориньте у справжню магію Карпат!

Вартість пакетупроживання у номерах категорії СТАНДАРТ / СТАНДАРТ ПОКРАЩЕНИЙ у стандартний сезон (10.01.21-29.04.21 та 11.05.21-10.06.21) – 22900 грн / 23300 грн

*додатково стягується плата за туристичний збір

**Для перерахунку пакету «Тиждень у Карпатах» на більшу кількість діб або інший тип помешкання (котедж), зверніться на рецепцію за номером телефону +380 097 07 100 07, і ми з радістю допоможемо підібрати найкращий варіант Вашого карпатського відпочинку.

У вартість пакету входить:

А також компліменти від готелю:

  • • Ранній заїзд або пізній виїзд
  • • Приємні подарунки для двох