Традиції святкування Нового Року та Різдва у Карпатах

Традиції святкування Нового Року та Різдва у Карпатах

Зима.. найказковіша пора року. пора чудес та здійснення бажань.. Зима – це час для сімейних посиденьок та незабутніх свят. День Святого Миколая, Польське та Українське Різдво, Новий рік…У ці дні можуть збуватися найпотаємніші мрії кожного. А ще ці свята нас роблять добрішими, а разом із добром до нам приходить щастя, якого ми всі так бажаємо.

Справжні новорічні свята приходять до нас саме із цього доброго свята – Дня Святого Миколая, якого ми так чекаємо із року в рік. Це свято милосердя, тепла та див. Поділитись позитивними емоціями, щастям, радістю та теплом, отримати заслужений подаруночок від Святого Миколая, Ви зможете у TAOR Karpaty Resort & Spa****, завітавши до нас 19 грудня та поринувши в цю казкову атмосферу!

Католицьке Різдво — це особливе релігійне свято, яке збирає усю родину разом. Воно відзначається 25 грудня в багатьох країнах світу. Приїжджайте у TAOR Karpaty Resort & Spa**** та пориньте у святково-різдвяну атмосферу й пізнайте усі традиції святкування Різдва у Польщі, склавши побажання один одному і скуштувавши тонкий білий коржик Оплатек, яким усі члени сім’ї діляться перед початком вечері.

Новий Рік – це час змін та віри в світле майбутнє. Усім колективом TAOR Karpaty Resort & Spa**** ми з радістю готуємось до цього чарівного свята, прикрашаючи котеджі гірляндами, наряджаємо новорічну ялинку та створюємо казкову атмосферу.

Цього року в новорічну ніч ми потрапимо у кругосвітню подорож бажань, де дізнаємось про традиції святкування Нового Року у різних країнах – від Австралії до Аляски. І найголовніше: де б Ви не святкували, всюди є магічна традиція – загадувати побажання під бій годинника! Розважати Вас буде харизматичний ведучий Тудор Кілару, музикант Павло Табаков запалить зал своїми піснями і звичайно шеф-кухар TAOR Karpaty Resort & Spa**** влаштує гастрономічну подорож країнами світу.

А далі на Вас чекає Різдво – родинне свято, коли від дзвінких голосочків колядників та їхньої золотої зірки, яка ясніє у цілім світі, все перетворюється на казку, на дивовижне свято, що розкочується радісною луною не лише по території TAOR Karpaty Resort & Spa****, а й по всіх містах та селах, по цілому світі! Справжній вертеп завітає у Ваші оселі та прикрасить вечори в ресторані. Будемо вчитись готувати кутю і не тільки. Різдво – час сімейних традицій.

 

Приїжджайте у TAOR Karpaty Resort & Spa**** і створюйте свої власні спогади про низку чудових зимових свят, які надовго залишаться у Вашій душі – як пам’ятка про найкращі дарунки Матінки Зими. А також, бажаємо Вам, щоб світло різдвяної зірки завжди виводило Вас тільки на дорогу добра та людяності, завжди вірте у дива, адже вони трапляються!