MICE

MICE в Карпатах

Організацію та проведення бізнес-заходів у Карпатах забезпечує ціла команда фахівців готелю TAOR Karpaty Resort & Spa! У нашому арсеналі є все необхідне для того, щоб ваш корпоративний захід пройшов успішно та на найвищому рівні!

Для вашого комфорту:
• Конференц-зал місткістю до 100 осіб;
• Довільна розстановка столів і крісел;
• Сучасне технічне обладнання;
• Швидкісний інтернет.

Конференц-зал, організація корпоративів
у TAOR Karpaty Resort & Spa

Плануєте провести корпоративний захід, ділову зустріч або виїзну конференцію у Карпатах? У готелі TAOR Karpaty Resort & Spa до ваших послуг сучасний та комфортний конференц-зал й необхідне обладнання для проведення наукових або бізнес-конференцій, тренінгів, презентацій, майстер-класів або інших масштабних корпоративних заходів.
Конференц-зал вміщує до 100 гостей і дозволяє проводити конференції або інші заходи з використанням проекційних та демонстраційних технічних пристроїв. До ваших послуг: Wi-Fi, аудіовізуальне обладнання, мультимедійний проектор, екран, ноутбук та інша техніка.

Потрібен креативний підхід або реалізація нестандартного сценарію? Наші менеджери допоможуть організувати і провести корпоративний захід на найвищому рівні!

Безумовними перевагами нашого конференц-сервісу є наступні:

  • Чудове розташування в самому серці Карпат;
  • Інноваційне технічне оснащення;
  • Сучасний інтер’єр;
  • Швидкісний інтернет для проведення онлайн конференцій або skype-call;
  • Кава-брейк, бізнес ланч або гала-вечеря від нашого ресторану (посилання).

MICE в Карпатах

Наші менеджери подбають не тільки про офіційну частину корпоративу, а й запропонують кілька варіантів event-продуктів для проведення неофіційної частини заходу. Для ваших гостей буде організований активний або спокійний відпочинок: екскурсійні тури, захоплюючі тімбілдинги, спортивні змагання, концептуальні шоу, кулінарні майстер-класи.

Секрет успішно проведеного бізнес-заходу криється у професійному підході до його організації. Ми проводимо корпоративні зустрічі не один рік і добре знаємо, як грамотно організувати і провести важливі й масштабні корпоративні зустрічі. На нашому рахунку десятки проведених конференцій, круглих столів і виставок.

Доручіть проведення свого заходу професіоналам, і насолоджуйтеся якісним сервісом в оточенні прекрасної природи!

arrow
arrow

Прізвище, ім'я
Контактний телефон
Оберіть дату та час

ТІМБІЛДІНГ

Тімбілдінг в Карпатах – це свіжий погляд на проведення виїзного корпоративу. Готель TAOR Karpaty Resort & Spa приймає заявки на проведення тімбілдінга. Наша концепція спрямована на комунікацію, згуртування колективу, вироблення спільних стратегій. Це тільки на перший погляд може здатися, що тімбілдінг в Карпатах – це всього лише фізична активність на природі. Насправді спільне проходження смуги перешкод, участь у квестах і змаганнях – цей той найсильніший бізнес-інструмент, який допомагає колективу відчути себе єдиним згуртованим організмом, що розвивається для досягнення єдиних цілей!

Тімбілдінг в Карпатах

В арсеналі TAOR Karpaty Resort & Spa:

Ви точно не будете нудьгувати в Карпатах! Всі учасники командоутворюючого заходу будуть залучені до активностей та отримають свою порцію натхнення та релаксу!

arrow
arrow

Прізвище, ім'я
Контактний телефон
Оберіть дату та час

ВЕСІЛЛЯ

Мрієте про колоритне карпатське весілля з дотриманням усіх звичаїв й традицій? Ми організуємо найграндіозніше свято на честь створення Вашої родини, яке не залишить байдужим жодне серце! Доручіть проведення весілля в Карпатах готелю Taor Karpaty Resort & Spa, і вам не доведеться хвилюватися про гостей, банкет або розважальну програму.

Taor Karpaty Resort & Spa підготує трохи більше, ніж звичайне весілля!

Організація весілля

На території готелю:

  • Дерев’яні котеджі на березі річки Стрий для розміщення гостей;
  • Банкетний зал, оформлений у вишуканій пастельній гамі кольорів;
  • Українська та європейська кухня для банкету;
  • Емоційні гуцульські розваги для всіх гостей;
  • Музична та танцювальна шоу-програма.

Особистий менеджер розробить чіткий таймінг заходу, спланує проведення кожної хвилини, підготує екскурсії для фотосесії, щоб молодята у день свого весілля насолоджувалися святом і атмосферою любові й абсолютного щастя.

За вашим бажанням можлива організація окремих тематичних зон:

Створіть свою найромантичнішу і незабутню історію кохання у Taor Karpaty Resort & Spa!

arrow
arrow

Прізвище, ім'я
Контактний телефон
Оберіть дату та час