ТІМБІЛДІНГ

Тімбілдінг в Карпатах – це свіжий погляд на проведення виїзного корпоративу. Готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** активно приймає заявки на проведення командоутворення в Карпатах. Наша концепція спрямована на комунікацію, згуртування колективу, вироблення спільних стратегій.

Ви відчуваєте, що Вашим працівникам потрібне перезавантаження та новий заряд енергії й позитивних емоцій? Найкраще місце – це гори, які надихають, освіжають думки, відновлюють сили та покращують настрій.

Це тільки на перший погляд може здатися, що тімбілдінг в Карпатах – це всього лише фізична активність на природі. Насправді спільне проходження смуги перешкод, участь у квестах і змаганнях – цей той найсильніший бізнес-інструмент, який допомагає колективу відчути себе єдиним згуртованим організмом, що розвивається для досягнення єдиних цілей!

Цей активний корпоративний відпочинок Ви запам’ятаєте надовго. Екстримальний тімбілдинг, організація тімбілдингу на природі чи в лісі, смачні страви від нашого шеф-кухаря Рустама Хоркашева, Extreme-розваги, СПА-послуги. Самe у TAOR Karpaty Resort & Spa**** можна замовити тімбілдинг на будь-який смак.

Тімбілдінг в Карпатах

В арсеналі TAOR Karpaty Resort & Spa****:

Ви точно не будете нудьгувати в Карпатах та отримаєте заряд позитивних емоцій, натхнення та релаксу! А ми подбаємо про Ваш незабутній відпочинок!

    Прізвище, ім'я
    Контактний телефон
    Оберіть дату та час