Пакет: Сімейний – відпочинок у Карпатах

Сімейний відпочинок у Карпатах…

TAOR Karpaty Resort & Spa**** – ідеальний вибір для сімейного відпочинку в Карпатах з дітьми недорого, в атмосфері казкової природи та комфорту. Затишні дерев’яні котеджі, СПА-послуги та Екстрім-розваги, Дитяча хатинка з аніматором, Бювет мінеральних вод та хвилини релаксу у нашому Medical Spa Center – це все, що потрібно для незабутнього відпочинку з дітьми в Карпатах.

Придбавши пакет «Сімейний», Ви поринете у безтурботний відпочинок разом зі своїми рідними. Сподіваємось, що кожна мить, проведена разом у TAOR Karpaty Resort & Spa**** протягом цих днів, буде неповторною та запам`ятається надовго.

Бажаємо Вам чудового сімейного відпочинку в Карпатах, серед гірської красоти та мальовничих краєвидів!

Вартість пакету – проживання у Сімейному малому котеджі становить від 22600 грн

*додатково стягується плата за туристичний збір

**Для перерахунку сімейного пакету на більшу кількість діб або інший тип помешкання, зверніться на головну рецепцію за номером телефону +380 097 07 100 07, і ми з радістю допоможемо підібрати найкращий варіант Вашого сімейного відпочинку.

У вартість пакету «Сімейний відпочинок» входить:

А також невеличкі компліменти від готелю:

  • • Ранній заїзд або пізній виїзд
  • • Приємні подарунки для двох

Пакет: Тиждень відпочинку у Карпатах

Незабутній тиждень в Карпатах…

Плануєте поїздку на відпочинок в Східниці? Тоді Вам просто необхідно зняти будиночок в Карпатах. Це чудова можливість насолодитись неймовірними краєвидами, подихати свіжим гірським цілющим повітрям, оздоровитись та поринути у справжній відпочинок душею й тілом.

Завітайте в готельний комплекс TAOR Karpaty Resort & Spa**** – затишні сімейні котеджі в Карпатах, комфортні готельні номера, з вікон яких відкриваються мальовничі краєвиди, Екстрім-розваги, Бювет мінеральних вод та Medical Spa Center, де Ви зможете відпочити та оздоровитись. Карпати надихають, надають силу та наповнюють справжньою життєвою енергією!

Для безтурботного відпочинку в горах пропонуємо придбати програму «Тиждень відпочинку у Карпатах», яка створена для тих, хто хоче поєднати приємне з корисним: загальне оздоровлення та невід’ємні атрибути карпатського відпочинку.

Пориньте у справжню магію Карпат!

Вартість пакетупроживання у номерах категорії СТАНДАРТ / СТАНДАРТ ПОКРАЩЕНИЙ у стандартний сезон (10.01.21-29.04.21 та 11.05.21-10.06.21) – 22900 грн / 23300 грн

*додатково стягується плата за туристичний збір

**Для перерахунку пакету «Тиждень у Карпатах» на більшу кількість діб або інший тип помешкання (котедж), зверніться на рецепцію за номером телефону +380 097 07 100 07, і ми з радістю допоможемо підібрати найкращий варіант Вашого карпатського відпочинку.

У вартість пакету входить:

А також компліменти від готелю:

  • • Ранній заїзд або пізній виїзд
  • • Приємні подарунки для двох