КАРПАТСЬКА БАНЯ З ЧАНОМ

Багато хто задається питанням: де можна відпочити в Карпатах так, щоб погріти кісточки? Запрошуємо в TAOR Karpaty Resort & Spa****! На Вас чекає окремий банний комплекс, де повітря нашої лазні вологе, насичене маслами цілющих трав. Приємним доповненням стане чан в Карпатах, звідки Ви, споглядаючи на природу, отримаєте максимум естетичного задоволення. Справжнім ритуалом є пропарки та масаж віником від нашого неповторного та обожнюваного гостями банщика! А опісля, недовго думаючи окунаєтесь в річку чи сніг, адже це ще й відмінний спосіб загартовування!

Готелі з чанами в Карпатах є насамперед вдалим доповненням для зимового відпочинку, адже взимку, обираючи спа готелі Східниці, ви отримуєте релакс та турботу про здоров’я. Купання в чанах вже давно стало приємним доповненням відпочинку та оздоровленням. Тому Ви просто не можете відмовити собі у цьому задоволенні!Чани в горах відновлюють сили та єднають Вас з природою.

На території готелю TAOR Karpaty Resort & Spa працюють:

  • • Карпатська лазня – це баня в Карпатах, яка зігріває Ваше тіло від верхівки до п’ят у будь-яку пору року. Після зимових забав або літніх прогулянок відпочинок у лазні – найкраще, що може бути для відновлення сил і відпочинку! Карпати взимку приваблюють своєю красою, можливістю покататись на лижах або ж погрітись у сауні, адже тут Ви отримаєте величезний заряд свіжої енергії і, нарешті, зможете відпочити від міської метушні. Сауна в Карпатах завжди порадує відвідувачів, особливо взимку.
  • • Карпатський чан – самий екзотичний, і одночасно розслабляючий вид відпочинку. Карпатські чани найбільше манять. Тільки уявіть, як ви занурюєтеся в гарячу воду з домішкою карпатських трав і ароматичних масел в оточенні мальовничих гір на самому березі річки.. Неймовірні емоції і естетичне натхнення від казкових пейзажів очікують всіх гостей, які зважаться попаритися у чані. Чани в Карпатах з кожним роком стають все популярнішим видом відпочинку і користуються шаленим попитом. Чани Східниця насправді не пропонує широкий вибір, тому ми радо запрошуємо відвідати TAOR Karpaty Resort & Spa ***, щоб порелаксувати та погрітись. Температура води в котлі від 38 до 42 градусів. Приймати чан – це задоволення цілий рік, але особливі відчуття очікують вас під час купання взимку.
    Готелі зі спа в Карпатах це завжди вдалий вибір для відпочинку цілий рік!

Вартість:

Карпатська лазня (до 6 осіб) – 1000 грн/2 год.

Карпатський чан на джерельній воді (до 6 осіб) – 1500 грн/2 год.

Карпатський чан на сірководневій воді (до 6 осіб) – 1600 грн/2 год.

Додаткова особа – 100 грн.

Пропарка віниками всього тіла з контрастом та виходом до гірської річки – 270 грн

Скрабування – 300 грн.

    Прізвище, ім'я
    Контактний телефон
    Оберіть дату та час