АКЦІЯ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ ПІСЛЯ COVID-19

Придбайте програму “ПРОФІЛАКТИКА І РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ COVID-19” та отримайте знижку -10% на ПРОЖИВАННЯ! Знижка діє до 29.04.21!

Скористайтеся нашою медичною програмою “Профілактика і реабілітація після COVID-19” , яка розрахована на 5 днів, і проведіть незабутнє лікування в TAOR Karpaty Resort & Spa****, серед природної красоти та гір

Програма включає в себе:

А на завершення : Карпатська лазня, яка очистить Ваш організм від шлаків.

Вартість програми: 5 200 грн – оздоровлюйтесь та економте у TAOR Kapraty Resort & Spa****

І пам’ятайте, що свіже повітря, енергетика гір,спокій, шум річки та спів пташок – найкращі ліки від будь-яких недуг.

Приїжджайте у TAOR Karpaty Resort & Spa**** та наповнюйтесь життєвою енергією, яка так необхідна для позитивних думок та насолоди від життя!

ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ДВОХ

Пропозиція відпочинку для двох

у нашому Medical Spa Center

Ви уже давно мріяли поїхати зі своєю половинкою на відпочинок за місто? Подихати свіжим гірським повітрям та насолодитись неймовірною красою природи? Приїжджайте у TAOR Karpaty Resort & Spa****, придбайте СПА програму «Релакс» та пориньте у чарівний світ відпочинку, відвідавши усі процедури разом.

Пропозиції послуг для двох на 2 дні:

1 день:

  • – релаксуючий масаж «Аромат сходу»
  • – Ванна Клеопатри

2 день:

Вартість зі знижкою: 3300 грн

СПА для двох – чудовий спосіб розслабитись, відновити життєву енергію та поринути у справжню насолоду від відпочинку разом. Подаруйте собі та своїй коханій людині незабутні миті релаксу в нашому Medical Spa Center, який знаходиться в самому серці Карпат. Спокійна атмосфера, казкова природа та гори… як мало нам потрібно для щастя!