ДИТЯЧЕ СПА

СПА-процедури для дітей несуть загальний розслабляючий і оздоровлюваний ефект. Діти теж втомлюються, піддаються навантаженням і стресу! День в СПА наповнений приємними відчуттями, після сеансу масажу або оздоровчих ванн ваша дитина відчує себе розслабленою, спокійною та щасливою!
Фахівці SPA-центру підготували цікаві процедури для дітей різного віку, щоб вони змогли отримати задоволення і релакс разом з батьками!
Дитячий косметолог в СПА-центрі TAOR Karpaty Resort & Spa працює на основі гіпоалергенної італійської косметики Gerard’s.

Дитяче SPA меню стало популярним зовсім недавно. Його батьківщиною по праву вважається Швейцарія. Саме там, в кінці 2009 року, запустили абсолютно інноваційну для Європи SPA пропозицію для дітей.
Для сучасних дітей, які переживають сильні навантаження в школі, як фізичні, так і емоційні, подібного роду релакс допомагає зняти стрес, попередити можливі захворювання і отримати повноцінний відпочинок.
Основними завдання дитячого SPA є: навчити дітей з раннього віку турбуватись про своє здоров’я, правильно доглядати за шкірою обличчя та тіла, думати про «красу нігтів».
Всі дитячі косметологічні процедури проводяться на основі натуральної італійської косметики Gerard’s.