Турбота про організм – запорука гарного самопочуття, веселого настрою та позитивних емоцій. Адже сучасний ритм життя потребує багато сил та енергії. Пам’ятаймо: здорове тіло – здоровий дух!

Приїжджайте у TAOR Karpaty Resort & Spa****, що відпочити, відновити сили та подарувати своєму організму справжній релакс. Відпочивайте та оздоровлюйтеся, дихайте свіжим карпатським повітрям та відчувайте прилив позитивних емоцій та вражень!

Лікування під час відпочинку у Східниці

Оздоровчий центр Medical Spa Center y TAOR Karpaty Resort & Spa**** – це поєднання різноманітних релакс та оздоровчих послуг, професійного підходу до лікування та проведення процедур, безпека та комфорт. Наші спеціалісти подбають про Ваше самопочуття!

Простора аквазона з мальовничим краєвидом на Карпати, Бювет мінеральних джерел, які наповнять Ваш організм корисними мікроелементами та оздоровлять, баня та чан – чудова можливість розслабитись та погріти своє тіло. Косметологія, різноманітні види масажів, пресо терапія, озонотерапія, апітерапія та інші. А для найменших наших гостей ми підготували спеціальні дитячі послуги. Адже дітки також втомлюються і потребують розслаблення та відновлення сил. Усе безпечно та корисно!

лікування в східниці

Медичні програми в оздоровчому центрі в Східниці

Бажаєте оздоровитись комплексно? Не підбирати процедури по одній та безтурботно провести свій відпочинок? Довіртеся нашим спеціалістам! Придбайте одну із медичних програм та проведіть спокійний відпочинок без зайвих турбот.

У зв’язку із теперішньою ситуацією у світі, однією із необхідних та витребуваних програм є “Профілактика та реабілітація після Covid-19». Підібрані процедури нашим лікарем допоможуть швидко відновити сили, покращити імунну систему та поборити вірус, який вражає здорові клітини організму. Дихальна гімнастика та прогулянка карпатським лісом чудово доповнить Ваш відпочинок та принесе максимум користі для Вашого тіла, подарує позитивні емоції та енергію.

Обирайте програму та наповнюйтеся новими силами й позитивними відчуттями:

  • «Антистрес для нього / неї» – повний релакс для людей, які мають насичений життєвий ритм, багато справ та обмежені вільним часом. Наш організм потребує спокою! Подаруйте його! Безсоння, перенапруження, стреси.. це все негативно впливає на стан організму. Подбайте про себе у мальовничій місцевості Карпат.
  • «Антицелюлітна програма» – консультація у лікаря, правильно підібрані процедури та здорове харчування і стан Вашої шкіри набуває ідеального вигляду. Ви – красуня, пам’ятайте про це!
  • «Дихай вільно» – вдихніть на повні груди! Чисте карпатське повітря наповнить киснем Ваш організм і подарує новий заряд на довгий період. Ще декілька процедур – і Ви відчуєте море сил та енергії!
  • «Здорова постава» – ведете малорухливий спосіб життя? Наша програма допоможе позбутися болю у спині та відчувати себе на всі 100%!
  • «Здорова тарілка» – смачна та корисна їжа, релакс-процедури у СПА-центрі і Ваш організм почувається чудово! Дбаймо про себе!

Оздоровлення організму у TAOR Karpaty Resort & Spa****

Mesical Spa Center y TAOR Karpaty Resort & Spa**** – розташований у самому серці Карпат в оточенні лісів та мальовничої природи. Свіже повітря, спів пташок, тишина та спокій.. Ідеальне місце для повноцінного відпочинку!

Бажаєте приїхати до нас лише на день у СПА-центр? Придбайте одну зі СПА-програм та подаруйте своєму організму справжній відпочинок і релакс! Обирайте пакет, який найближчу Вам до душі, та насолоджуйтеся сповна!

arrow
arrow