У суспільстві третього тисячоліття людина відчуває себе все більш самотньою, техніка та засоби комунікації позбавили людей радості звичайного спілкування, стрес та постійна завантаженість вибивають нас з колії і стає так важливо зупинитись, знову віднайти себе у цій суєті, а інколи і переосмислити багато речей.

TAOR Karpaty Resort & Spa завжди дбає, щоб Ваш відпочинок був не лише вдалим, але й доступним.Тому слідкуйте за акціями і ми будемо Вас приємно дивувати нашими пропозиціями. Очікуйте новин вже цієї оксамитової осені, адже Карпати красиві у будь-яку пору року.

Відпочивати у TAOR Karpaty Resort & Spa можна цілий рік і Вам це не набридне, адже щомісяця ми готуємо щонайменше одне грандіозне свято! Кожен наш захід ми організовуємо з думкою про Вас. Ми стараємось зробити ці надзвичайні події щирими і душевними, аби Ви мали що згадати після повернення додому.
Мета програми лояльності – об’єднати гостей, які розділяють наші погляди у одне товариство. Ми щиро хочемо, щоб Ви приїжджали в TAOR Karpaty Resort & Spa як у другий дім та завжди відчували нашу гостинність. Учасники програми лояльності отримують бонуси та подарунки від готелю, а також можливість першими дізнаватись про усі новини комплексу. Залишайтесь з TAOR Karpaty Resort & Spa – будьте першими!
Бажаєте подарувати щось особливе для близької людини? Придбайте подарунковий сертифікат на проживання чи будь-яку послугу нашого комплексу: день у Спа з індивідуально підібраними послугами чи екстрім день на квадроциклах або ж повітряній кулі. Ви точно приємно здивуєте, а ще подаруєте справжній вир емоцій. Будьте певні – цей подарунок оцінить кожен! Даруйте незабутні емоції!
Будьте завжди в курсі останніх новин у TAOR Karpaty Resort & Spa! Навіть якщо Ви перебуваєте у себе вдома і в голові безліч думок про рутинні справи, знайдіть час, щоб дізнатись детальніше все те, що ми підготували для Вас. Ми хочемо Вас дивувати, ми хочемо ставати кращими для Вас! Щосезону ми оновлюватимемо для Вас інформацію, щоб Ви завжди були ближче…
Бажаєте поїхати з коханою людиною на відпочинок і не знаєте як зробити його особливим? Відпочинок для усієї сім’ї, щоб кожен скористався послугою до душі? Ми розробили пакети для зручності відпочинку з проживанням, харчуванням та певним спектром послуг. Просто оберіть пакет, який Вам до вподоби і скористайтесь усіма перевагами пакетної пропозиції
У нас багато пропозицій та досвіду, як можна зробити цей особливий день незабутнім, а також ми відкриті до Ваших ідей та фантазій. Ми зробимо все можливе, щоб Ваші сміливі задуми стали реальністю!