КАЗКОВА ХАТИНКА

Часті гості в готелі TAOR Karpaty Resort & Spa – сім’ї з дітьми. У TAOR Karpaty особливе добре й трепетне ставлення до дітей! Ми створили всі умови, щоб діти на відпочинку не згадували про свої гаджети, а якомога більше часу проводили на свіжому повітрі. Всі дорослі можуть легко залишити дітей і з головою зануритися у відпочинок, відвідати СПА або поїхати на екстремальну екскурсію, не турбуючись про дозвілля дітей.

Наша різнобарвна Казкова хатинка – справжній рай для дітлахів!

Відпочинок з дітьми у Східниці

Казкова хатинка працює цілий рік і гостинно зустрічає маленьких гостей! Тут облаштована сучасна ігрова кімната з найрізноманітнішими іграшками. Може сьогодні зіткнемось у битві у настільний футбол? Або влаштуємо змагання на приставці X-Box? Діти можуть займатися творчістю, веселитися на гірках або знайти собі компаньйона для настільних ігор.

  • – кімната для творчості,
  • – кімната з іграшками та гіркою,
  • – ігрова кімната, у якій міні-футбол та x-box.

Час роботи: 10:00 – 19:00
Обідня перерва: 14:00 – 15:00
Дитячий аніматор працює при кількості більше 5 дітей віком від 4-ох років.

Відвідування Казкової хатинки безкоштовне.

Дитячі аніматори щоразу вигадують нові майстер-класи для маленьких талантів. Вироби з фетру, квіткові композиції, малюнки на камені, декорування у техніці декупаж, оригамі, створення меблів для ляльок – і це ще не весь список! А також, ми часто організовуємо цікаві шоу-програми для діток у святкові дні.

Бульбашкове шоу:

Азотне шоу:

А для найменших гостей можна замовити няню, яка розважить малечу, давши можливість батькам насолодитись відпочинком сповна!

Послуги няні для діток до 4 років:
1 год/150 грн
8 год/1000 грн
(за попереднім записом).

    Прізвище, ім'я
    Контактний телефон
    Оберіть дату та час