MICE

MICE в Карпатах

Організацію та проведення бізнес-заходів у Карпатах забезпечує ціла команда фахівців готелю TAOR Karpaty Resort & Spa! У нашому арсеналі є все необхідне для того, щоб ваш корпоративний захід пройшов успішно та на найвищому рівні!

Для вашого комфорту:
• Конференц-зал місткістю до 100 осіб;
• Довільна розстановка столів і крісел;
• Сучасне технічне обладнання;
• Швидкісний інтернет.

Конференц-зал, організація корпоративів
у TAOR Karpaty Resort & Spa

Плануєте провести корпоративний захід, ділову зустріч або виїзну конференцію у Карпатах? У готелі TAOR Karpaty Resort & Spa до ваших послуг сучасний та комфортний конференц-зал й необхідне обладнання для проведення наукових або бізнес-конференцій, тренінгів, презентацій, майстер-класів або інших масштабних корпоративних заходів.
Конференц-зал вміщує до 100 гостей і дозволяє проводити конференції або інші заходи з використанням проекційних та демонстраційних технічних пристроїв. До ваших послуг: Wi-Fi, аудіовізуальне обладнання, мультимедійний проектор, екран, ноутбук та інша техніка.

Потрібен креативний підхід або реалізація нестандартного сценарію? Наші менеджери допоможуть організувати і провести корпоративний захід на найвищому рівні!

Безумовними перевагами нашого конференц-сервісу є наступні:

  • Чудове розташування в самому серці Карпат;
  • Інноваційне технічне оснащення;
  • Сучасний інтер’єр;
  • Швидкісний інтернет для проведення онлайн конференцій або skype-call;
  • Кава-брейк, бізнес ланч або гала-вечеря від нашого ресторану (посилання).

MICE в Карпатах

Наші менеджери подбають не тільки про офіційну частину корпоративу, а й запропонують кілька варіантів event-продуктів для проведення неофіційної частини заходу. Для ваших гостей буде організований активний або спокійний відпочинок: екскурсійні тури, захоплюючі тімбілдинги, спортивні змагання, концептуальні шоу, кулінарні майстер-класи.

Секрет успішно проведеного бізнес-заходу криється у професійному підході до його організації. Ми проводимо корпоративні зустрічі не один рік і добре знаємо, як грамотно організувати і провести важливі й масштабні корпоративні зустрічі. На нашому рахунку десятки проведених конференцій, круглих столів і виставок.

Доручіть проведення свого заходу професіоналам, і насолоджуйтеся якісним сервісом в оточенні прекрасної природи!

arrow
arrow