НАГОРОДИ

Наполеглива праця все перемагає – у цьому переконана команда TAOR Karpaty Resort & Spa****, яка щорічно отримує заслужені престижні нагороди за свою клопітку, але надзвичайно приємну місію. Час повертатись до природи… – основна концепція нашого готелю.

Ми маємо свої цінності та принципи, ключовими серед яких є екологічна концепція відпочинку, любов до людей, відкритість до всього нового і корисного та постійне прагнення до вдосконалення!

 

International Hospitality Awards – Міжнародна Премія гостинності – це рівень оцінювання готельної сфери України у порівнянні з іншими країнами. Головними цінностями Премії є її незалежність та бездоганна репутація.

Оцінка номінантів формується на основі думки міжнародного журі (50% результату), до складу якого входять поважні експерти – представники індустрії гостинності зі світовим ім’ям. Друга частина оцінки визначається на основі даних всесвітньовідомих рейтингових компаній: Booking.com (25% результату) і TrustYou.com (25% результату). У такий спосіб враховується думка фахівців у сфері готельного бізнесу, а також думка відвідувачів, які з власного досвіду ставлять свої оцінки та залишають відгуки у міжнародних системах online-бронювання.

Для нас участь у такому грандіозному заході – це виклик щоразу, адже з кожним роком до Премії долучаються все більше країн та готелів із світовим ім’ям, а отже, конкуренція стає все напруженішою. Проте, це чудова нагода поближче пізнати різні відпочинкові комплекси, їхній досвід та здобутки, і гідно представити Україну в обраних номінаціях.

 

Щоб познайомити Вас із нашими нагородами, коротенько передамо хронологію подій, які пов’язують нас із цією престижною Премією:

У 2014 році готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** отримав звання «Найкращого заміського готелю України».

У 2015 році – нас визнано «Найкращим Green Готелем України».

 

 

 

 

 

2016-й рік відзначився для готелю TAOR Karpaty Resort & Spa**** подвійною гордістю, адже ми другий рік поспіль виграли у номінації «Найкращий Green Готель», а також здобули нову нагороду за «Найкращу Маркетингову стратегію», де ми презентували тепер вже популярну серед наших гостей програму «Відключись!».

 

 

 

 

 

2017-й рік також став для нас успішним! Серед 315 учасників ми знову були визнані «Найкращим Green Готелем», а ще перемогли у номінації «Найкраща програма по корпоративній та соціальній відповідальності».

У 2018 та 2019 роках ми знову отримали перемогу як «Найкращий Green Готель». Як підсумок – 6 років підряд готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** підтверджує свій статус – Best Green Hotel.

 

 

 

 

 

Такі високі нагороди доводять, що готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** – це українська гостинність та європейська якість! Це мотивує надалі вдосконалюватись для Вас, адже бездоганність не знає меж! Ми щодня працюємо над розробкою нових програм, опцій та послуг для того, щоб Вам було ще цікавіше, корисніше та комфортніше разом із нами!

У 2021 році ми отримали нагороду від ICC UKRAINE та National Tourism Organization of Ukraine – сертифікат «Життя в стилі ECO». Даний сертифікат засвідчує, що компанія використовує для свої діяльності екологічно безпечну продукцію, є соціально відповідальною, турбується про своїх клієнтів та збереження довкілля.

У нас безпечно! 100% вакцинований персонал! Ми дбаємо про Вашу безпеку та комфорт. У 2022 році готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** отримав відзнаку «Знак безпеки!».

Дякуємо кожному гостю за підтримку, щирі відгуки та стимул для руху вперед! Найвища нагорода з усіх можливих – це щасливі Ви, які повертаєтеся до нас знову і знову!

Карпати кличуть…