КАРПАТСЬКА БАНЯ З ЧАНОМ

А Ви любите погріти кісточки? Повітря нашої лазні вологе, насичене маслами цілющих трав. Приємним доповненням стане чан на вулиці, звідки Ви, споглядаючи на природу, отримаєте максимум естетичного задоволення. Справжнім ритуалом є пропарки та масаж віником від нашого неповторного та обожнюваного гостями банщика! А опісля, недовго думаючи – окунаєтесь в річку чи сніг, адже це ще й відмінний спосіб загартовування! Ви просто не можете відмовити собі у цьому задоволенні!

На території готелю TAOR Karpaty Resort & Spa працюють:

 • Карпатська лазня – парна з температурою від 38 до 42 градусів. Прогріємо ваше тіло від верхівки до п’ят! Після зимових забав або літніх прогулянок відпочинок у лазні – найкраще, що може бути для відновлення сил і відпочинку! У лазні ви отримаєте величезний заряд свіжої енергії і, нарешті, зможете відпочити від міської метушні.
 • Карпатський чан – самий екзотичний, і одночасно розслабляючий вид відпочинку. Тільки уявіть, як ви занурюєтеся в гарячу воду з домішкою карпатських трав і ароматичних масел в оточенні мальовничих гір на самому березі річки, де встановлений чан. Неймовірні емоції і естетичне натхнення від казкових пейзажів очікують всіх гостей, які зважаться попаритися у чані. Температура води в котлі від 40 до 60 градусів. Приймати чан – це задоволення цілий рік, але особливі відчуття очікують вас під час купання взимку.
 • Вартість:

  Карпатська лазня (до 6 осіб) – 700 грн/2 год.

  Карпатський чан на джерельній воді  (до 6 осіб) – 1000 грн/2 год.
  Карпатський чан на сірководневій воді  (до 6 осіб) – 1100 грн/2 год.

  Додаткова особа – 100 грн.
  Пропарка віниками всього тіла з контрастом та виходом до гірської річки – 220 грн
  Скрабування – 280 грн.

  arrow
  arrow