Чим зайнятись в TAOR Karpaty Resort & Spa?

Бажаєте яскравих вражень та чогось небуденного?

 

Тоді Вам слід проїхатися мальовничими Карпатами верхом в упряженій бричці. Прагнете адреналіну? Гайда спускатися із засніженої гори удвох на санках! За додаткову плату можна замовити ще й маршрут на квадроциклах! Якщо Вам не хочеться пограти в зимові ігри, зіграйте партію в більярд – до Вашої уваги двогодинний сеанс. На території комплексу День Валентна можна також організувати і за власним сценарієм – приміром влаштуйте романтичну прогулянку, запаліть вогонь і приготуйте на ньому смачне барбекю.

Зняти напругу після бурхливо проведеного дня TAOR Karpaty Resort & Spa пропонує в SPA-центрі. Протягом всього періоду перебування Ви можете відвідувати басейн, джакузі та сауну, а також тренажерний зал. «Родзинкою» від SPA для закоханих стане масаж для двох або нічний басейн при свічках та релакс-сеанс в соляній печері.

Дати почуттям розгорітися з ще більшою силою, насолодитися часом проведеним вдвох цілком реально в TAOR Karpaty Resort & Spa, навіть якщо Ви приїхали разом з дітьми. На території комплексу розташовані дитяча площадка, дитяча кімната, басейн та клуб. Дитячі аніматори організують для Вашої малечі різноманітні ігри, змагання, майстер-класи, тож в цей час Ви зможете спокійно відпочивати із своєю «половинкою».

Ну, а якщо Ви ще не зв’язані путами Гіменея, але поряд з вами саме та людина і ви відчуваєте, що насправді кохаєте, то це саме час для освідчення. Виберіть, на ваш розсуд, найромантичніше місце на території готельно-відпочинкового комплексу «ТАОР-КАРПАТИ» та запропонуйте коханій руку і серце. Зніміть все на відео, проведіть фотосесію із професійним фотографом, щоб найщасливіші миті життя можна було з легкістю відтворювати на домашньому екрані.
 

Зробіть відпочинок незабутнім в TAOR Karpaty Resort & Spa.