Купання в чанах в Карпатах – релакс по-українськи!

Взимку ми надаємо перевагу відпочинку в Карпатах, а влітку – на морі. Але важливим залишається питання де краще відпочити в Карпатах. Спа готелі в Карпатах однозначно мають перевагу, так як пропонують додаткові послуги, які доповнять відпочинок. Тут Вам запропонують басейн, медичні та косметологічні послуги, тобто все, щоб відпочинок був максимально корисним. Але значною перевагою користуються готелі в Карпатах з чанами та саунами, адже поєднання краси Карпат та оздоровлення в чані точно не залишить Вас байдужими. Тому, якщо Ви любите купання в чані або ж посиденьки в бані, однозначно шукайте готель в Карпатах з чанами.

Купання в чані – це релакс по-українськи.

Чани Львівська область займає 2 місце після Закарпаття за популярністю та різноманіттям. Найкраще обирати чани в Карпатах, адже тут сама атмосфера створює чудовий відпочинок. У чані температура близько 40 градусів, яку постійно підтримує вогонь, що знаходиться під чаном. Щоб не обпектися під час купання в чанах, на дно кладуть річкове каміння. Купання в чані потребує правильного використання: після чану обов’язково необхідно зануритись у холодну воду у гірську річку або ж дерев’яну бочку. Саме перепад температур омолоджує шкіру та покращує самопочуття.

Також важливою є вода, якою наповнюється чан, бо мінеральні води позитивно впливають на втрату безсонниці, стресів, втоми та ін. А якщо наповнювати чан травами чи хвоєю, то це ще чудовий релакс. Медики стверджують, що перебування в чані покращує роботу опорно-рухового апарату та оздоровлення вен та судин.

Через пори цілющі компоненти мінеральної води потрапляють в організм та виводять шлаки та токсини.

Тому обирайте відпочинок у Східниці, а краще в TAOR Karpaty Resort & Spa ****, щоб відчути усі переваги спа готелю в Карпатах.

Таор Східниця – це спа готель, який оточений красою Карпат та річкою Стрий.