Шляхи оздоровлення організму

При сучасному ритмі життя наш організм дуже втомлюється. Постійно потрібно кудись бігти, виконати безліч різноманітної роботи, встигнути все та ще й при тому, залишатись у гарному настрої, а це ой як не просто. Тримайте свій організм в тонусі і почувайтеся завжди на всі сто!

Оздоровлення організму в мальовничих Карпатах

Оздоровлення організму в мальовничих Карпатах у TAOR Karpaty Resort & Spa****

Найкращим місцем для оздоровлення та покращення самопочуття – це Карпати. Вони надихають.. надають сил та заряджають енергією. Сила природи дуже могутня! Приїжджайте у TAOR Karpaty Resort & Spa**** та переконайтеся у цьому самі.

Основа нашої концепції – час повертатись до природи… Використання натуральних тканин, дерева та теплих й ніжних кольорів, які заспокоюють та створюють справжній затишок та комфорт. Все натуральне, якісне та корисне. А навколо Вашого номеру чи котеджу видніється мальовничі краєвиди карпатського лісу. Чисте свіже повітря, спів пташок, легкий шум гірської річки Стрий… тишина та спокій. Справжній рай у сучасному світі!

Готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** розміщений у селі, яке має назву Коритище. І це не спроста.. Адже ми з усіх боків оточені лісом, який покрив карпатські гори. Це неймовірне видовище!

Програма оздоровлення організму у Medical Spa Center

Програма оздоровлення організму у Medical Spa Center – подбайте про себе!

На нашій території розташований Medical Spa Center та Бювет мінеральних джерел. Завітайте та спробуйте наші натуральні води, які наповнять Ваш організм корисними мікроелементами та покращать самопочуття. Подбайте про свій організм і він обов’язково скаже вам: “Дякую!».

Завітайте у наш Medical Spa Center для відновлення сил організму, покращення стану шкіри та самопочуття. Наш головний лікар – Лилак Лілія Олексіївна є сертифікованим лікарем терапевтом, лікарем гастроентерологом, лікарем гірудотерапевтом. А також, членом асоціації превентивної та антиейджинг медицини. Стаж 10 років. Вона з радістю проконсультує Вас та дасть поради, які послуги найкраще відвідати саме вам.

У зв’язку з теперішніми подіями, захворюваність на Covіd-19 не зникає. Люди далі хворіють із різними симптомами та наслідками. Тому дуже необхідною програму є «Профілактика та реабілітація після Covіd-19». Наші спеціалісти склали комплексну програму для відновлення та підсилення імунної системи для боротьби з вірусом.

Пресотерапія, озонотерапія, інгаляції, карбокситерапія, електротерапія, грязьові обгортання, гідро процедури та соляна печера. Відвідайте наші СПА-послуги та оздоровіть свій організм. Літом у нас є можливість по справжньому поєднатись з природою. Апітерапія – сон на вуликах. Дуже корисно для Вашого здоров’я, особливо для органів дихання.

Як виглядає здоровий ранок? Спокій, тишина, навколо легкий шум природи та розслабляючі заняття з йоги. Спробуйте! Це ще то задоволення!

Відновлення сил в організмі у теперішній час

Відновлення сил в організмі у теперішній час

Медицина способу життя (Lifestyle Medicine) – це галузь медицини, що займається дослідженням, профілактикою, лікуванням та усуненням захворювань., викликаних такими факторами способу життя, як харчування, відсутність фізичної активності та хронічний стрес. Відвідайте наш Medical Spa Center та відновіть сили, зарядіться позитивом та енергією.

Набирайтеся сил, правильно харчуйтеся та пам’ятайте: у здоровому тілі – здоровий дух!