БЮВЕТ МІНЕРАЛЬНИХ ВОД

Наші гості мають надзвичайну можливість відчути на собі лікувальний вплив мінеральних вод нашого регіону. Ми відібрали найкращі джерела для зцілення Вашого здоров’я. На території комплексу розміщений сучасний бювет з найдієвішими лікувальними водичками.

Інформація про воду в бюветі TAOR Karpaty Resort & Spa:

  • Джерело №1. Гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода.  Слабомінералізована вода джерела №1 має сечогінну дію, сприяє механічному вимиванню і видаленню дрібних каменів, ниркового піску та продуктів загальних процесів (лейкоцитів, слизу та гною). Вживають воду при сечокам’яній хворобі, хронічних пієлонефритах (також не туберкульозного походження), літогенних діатезах та при захворюванні жовчевидільної системи.
  • Джерело №2 «С»Вода гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва середньомінералізована з підвищеним вмістом мікроелементів типу «Боржомі». Рекомендована при хронічному гастриті з підвищеною кислоутворювальною функцією шлунка, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки. Вживають її при температурі 18-20 °С.
  • Джерело №18 «С». Холодна, слабомінералізована, слаболужна, гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва, зі слабким запахом сірководню вода.  З підвищеною кількістю мікроелементів характерних для «Нафтусі». Цю воду рекомендовано хворим для стимулювання жовчоутворювальної функції печінки та нирок.
  • Джерело №25. Слабомінералізована, гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієва вода. Містить характерні групи мікроорганізмів для вод типу «Нафтуся». Цю воду рекомендують вживати при хронічних пієлонефритах, циститах, гепатитах, холангітах, холециститах, після операцій на нирках та після хвороби Боткіна.

Отримайте консультацію нашого лікаря, щоб дізнатися, вода з якого джерела надасть найбільш сприятливий вплив на ваш організм.

Бювет мінеральних вод обладнаний для Вас за найновішими стандартами світу. При призначенні фахівцями мінеральних вод використовуються індивідуальні схеми підбору.

Користування бюветом входить у вартість проживання.

Справжній відпочинок у тишині, серед природи, чистого повітря та спокою надає нові сили, щоб працювати та рухатися вперед. Релакс-послуги та екстрім-розваги подарують нові емоції. А якщо відпочинок відбувається в Карпатах, тоді це подвійна насолода. Адже мальовничі краєвиди просто зачаровують гостей у будь-яку пору року, надихають на нові звершення та ідеї.

Наш організм час від часу потребує відпочинку та підкріплення! Оздоровчі процедури, комплекси, масажі та косметологічні процедури є дуже важливими. Бювет мінеральних вод в Трускавці – чудовий спосіб, щоб покращити самопочуття. Якщо ж Ви бажаєте повністю відновити організм, тоді скористайтеся медичними послугами у СПА-центрі в TAOR Karpaty Resort & Spa****. Саме тут наші спеціалісти подбають про Ваше самопочуття та позитивні емоції.

Бювет мінеральних вод в Східниці

Оздоровлення та відпочинок серед мальовничих гір

Гірська місцевість по особливому впливає на наш організм. Чисте свіже повітря, шум гірської річки Стрий, спів пташок, спокій та насолода. Карпати – це чудове місце для єднання з природою та її пізнання. Походи в гори по ягоди та гриби з чарівними краєвидами, допомагають розслабитись, відчути силу природу та її енергетику. День проведений на природі забезпечує заряд на довгий період часу! Посмішка сама появиться на Вашому обличчі. Ви відчуєте радість в душі та щастя.

У TAOR Karpaty Resort & Spa**** ми подбали про те, щоб все необхідне було поруч для Вашого безтурботного відпочинку. Готель оточує ліс, гори та річка Стрий. Medical Spa Center, Екстрім-розваги та ресторан зі смачними стравами від шеф-кухаря Рустама Хоркашева. Гриль-тераса з чарівними краєвидами, форельник та зони для проведення часу удвох або ж наодинці. Для діток у нас є Дитячий майданчик та Дитяча хатинка з аніматором, де кожного дня відбуваються цікаві ігри, розваги та творчі майстер-класи для дітей та дорослих.

Бювет мінеральних вод у TAOR Karpaty Resort & Spa****

Для повноцінного оздоровлення та покращення самопочуття, пропонуємо завітати у наш Бювет мінеральних вод в Східниці. Це надзвичайна можливість наповнити свій організм корисними мікроелементами. Дбаючи про Вас, ми відібрали найкращі джерела нашого регіону та обладнали сучасний бювет для зцілення Вашого здоров’я.

Лікування мінеральними водами під час відпочинку в Карпатах

Завітайте до нашого лікаря у Medical Spa Center для того, щоб дізнатись, яка із мінеральних вод найкраще підходить Вам та надасть позитивний вплив на Ваше самопочуття. Після невеличкої розмови та консультації, Ви спокійно можете куштувати мінеральну воду та відчувати легкість, прилив сил та бадьорості. Ми з радістю допоможемо Вам подбати про себе у TAOR Karpaty Resort & Spa****!