ПРЕСОТЕРАПІЯ

Пресотерапія – це одна із апаратних процедур, яка виконується за допомогою спеціального обладнання, яке складається із комп’ютерної програми та костюма, який надягається на різні частини тіла та закачують у нього повітря. При надуванні костюм збільшується і тисне на ваші м’язи, тим самим стимулює лімфовідтік та покращує кровообіг. Уже після декількох сеансів ви можете помітити зникнення нерівностей вашої шкіри та зникнення зайвих кілограм. Це один із видів лімфодренажного масажу, але без болісних відчуттів, тільки відчуття дії тиску.
Основна перевага та особливість цієї процедури – стимуляція не лише м’язів унасліок ритмічної дії надування, а й активізація роботи лімфатичних судин, які відповідають за дренаж лімфи.

Чим корисна пресотерапія та що вона лікує?

Процедура «Пресотерапія» надає комплексний позитивний ефект для Вашого здоров’я та самопочуття:

  • Виводить з організму лишні рідини, шлаки та токсини
  • Сприяє нормалізації водного балансу та обмінних процесів
  • Допомагає відновити тіло після травм
  • Покращує стан шкіри
  • Покращує циркуляцію лімфи та крові
  • Ефективно бориться з целюлітом та варикозом
  • Дарує покращення самопочуття та загального стану організму

Пресотерапія – протипоказання

Звісно, як і всі процедури, пресотерапія має певні протипоказання. Але деякі з них можна просто перечекати і почати відвідувати процедуру після певного часу, коли протипоказання втратить свій сенс.

Потрібно відкласти відвідування процедури при наявності якихось переломів чи вивихів, запальних процесів, шкірних хворів та відкритих ран, в період грудного годування та в перші дні менструації.

Забороняється відвідувати процедуру при сечокам’яній хворобі, дисфункції роботи печінки, серцево-судинних захворювань, захворювань ендокринної системи та онкології.

Послуга «Пресотерапія» у Medical Spa Centre y TAOR Karpaty Resort & Spa****

У нашому Medical Spa Centre є можливість відвідати послугу «Пресотерапія» та спробувати, що це на власних відчуттях та результатах. Запис на послугу відбувається на рецепції СПА-центру.

Перед початком процедури на Вас одягнуть костюм, схожий на космічний скафандр. За допомогою комп’ютерної програми, в костюм буде закачуватись повітря та відбуватимуться ритмічні стискання, які створюють масажний ефект для Вашого тіла. Поки Ви лежите та відпочиваєте, костюм працює, прощається із вашим целюлітом, набряками та зайвими рідинами.

Відгуки від гостей

Чули лише позитивні відгуки від наших гостей. Після відвідування декількох процедур у TAOR Karpaty, вони продовжували ходити на процедури і у своєму місті. Пресотерапія є поширена у Львові та Івано-Франківську. Спробуйте!

*Обов’язкова консультація з лікарем перед записом на процедуру

Лімфодренажний масаж – що це?

Один із сучасних способів догляду за тілом. Ведете малорухливий та сидячий спосіб життя? Тоді це для Вас.

Апаратний лімфодренажний масаж – це певний вид масажу, який посилює обмін речовин, прискорює коровообіг та рух лімфи, змінюючи імунну систему. Процедура запускає процес омолодження організму на клітинному рівні.

Як часто можна робити лімфодренажний масаж?

При відсутності протипоказань, процедуру потрібно відвідувати двічі на рік періодом від 7 до 13 сеансів не частіше, ніж тричі на тиждень.