СВЯТА ТА ВЕСІЛЛЯ

СВЯТА ТА ВЕСІЛЛЯ

Відпочивати у TAOR Karpaty Resort & Spa можна цілий рік і Вам це не набридне, адже щомісяця ми готуємо щонайменше одне грандіозне свято!

Зиму розпочинаємо Андріївськими вечорницями з дівочими ворожіннями та майстер-класами. Цикл традиційних зимових свят продовжує Новий Рік, Різдво, Щедрий вечір та Водохреща. Ми дотримуємось усіх звичаїв українського народу та нашого регіону. Завершується зимова казка Днем Валентина та Масляною.

Запашна весна несе нам свято Жіноцтва і Краси у березні, День Сміху в квітні та Дні гармонії з природою у травні. Звісно ж, ми святкуємо Пасху, як найвеличніше свято в році.

Літній червень відзначається Днем дитини з дитячими програмами та Днем Конституції з історичною вікториною і кулішем. У липні основним є свято Івана Купала, яке ми організовуємо поблизу нашого комплексу. Плетіння віночків та пускання їх по воді, стрибання через вогнище та головне – вистава на березі ріки – ми вміємо захопити наших гостей цим цікавим дійством!

Серпень насичений Яблучним та Медовим Спасом, Днем Незалежності України.

Золота осінь починається грибним вереснем. Жовтень приносить з собою наше власне унікальне та атмосферне свято Пива.

Обов’язково відбувається і наймістичніша подія осені – свято Гарбуза чи то пак Хеловіну по-карпатськи! І найромантичнішим у нас завжди є Солодкий Листопад, який зігріє французьким вином та чарівним саксофоном.

Gallery not found.

Кожен наш захід ми організовуємо з думкою про Вас. Ми стараємось зробити ці надзвичайні події щирими і душевними, аби Ви мали що згадати після повернення додому.