Як правильно вибрати конференц-зал? На що звернути увагу?

Час від часу просто необхідно проводити виїзні конференції, тімбілдінги та вебінари, організувати свій робочий колектив та вирушити на роботу-відпочинок. Найкраще місце для цього – Карпати. Вони надихають на нові ідеї, дарують силу, насичують нового енергією та зміцнюють командний дух.

Проведення конференцій, тренінгів та вебінарів в Карпатах

Чому саме Карпати? Все дуже просто. Це справжня природа… карпатські ліси – неймовірні, навколо тишина, спокій, гірська річка Стрий та спів пташок. Тут не потрібно задумуватись, чим зайнятись у вільний час, під час каво-перерви або ж після занять. Вартує лише вийти, подихати чистим свіжим повітрям і Ви уже почуваєтесь на всі сто.

Чудовим місце є готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** – розташований у самому серці Карпат, оточеному лісами та річкою. Куди не глянь, всюди чарівні краєвиди, які так і манять своєю красотою. Надихнувшись та набравшись сил, можна і попрацювати, і повчитись.

Вебінари, тренінги та конференції стали дуже популярними у теперішній час. Адже це швидке та ефективне навчання. Ви обираєте те, що Вас цікавить, з тим, хто по справжньому Вас до душі, і весело та активно проводите час.

Де і як правильно вибрати конференц-зал?

Під час підготовки до конференції, важливо правильно обрати конференц-зал, щоб усім було комфортно та атмосферно. Для цього потрібно звернути увагу на такі речі:

  • Комфортний та просторий конференц-зал
  • Сучасне обладнання
  • Швидкісний інтернет
  • Розташування у красивому місці
  • Якісний сервіс

А також, важливо продумати гарну програму на кожен день. Кава-перерви, ланчі, гала-вечеря, екстрім-розваги та релакс для тіла. Всі ці послуги ми пропонуємо у TAOR Karpaty Resort & Spa****.

Наш конференц-менеджер з радістю допоможе організувати все на найвищому рівні. Підготувати необхідні матеріали, розпланувати дні, щоб було насичено та цікаво, разом із шеф-кухарем Рустамом Хоркашевим скласти смачне меню вишуканих страв, та проконтролювати, щоб все відбувалось згідно програми.  А на завершення, незабутня гала-вечеря у нашому ресторані.

Доповніть дні релакс-процедурами у нашому Medical Spa Center та оздоровіть й підкріпіть імунну систему, відвідавши наш Бювет мінеральних джерел. А також, отримайте драйвові емоції під час відвідання екстрім-розваг. Обирайте те, що бажаєте, і відривайтесь на повну!

Цей час усі запам’ятають надовго!

Як орендувати конференц-зал у TAOR Karpaty Resort & Spa****?

Бажаєте провести навчальну зустріч, тренінг або семінар у самому серці Карпат у TAOR Karpaty Resort & Spa****? Бронюйте проживання у нашому готельному комплексі або еко-котеджах, фіксуйте час користування конференц-залом і  не переживайте про дрібниці. Наш професійний конференц-менеджер з радістю узгодить з Вами усі нюанси та допоможе організувати на найвищому рівні.

Вартість оренди конференц-залу:

  • 300 грн – 1 година
  • 3000 грн – 1 день
  • 500 грн – сучасна техніка: обладнання, мультимедійний проектор, екран, фліпчарт та IT-підтримка.

Наш конференц-зал вміщає у себе 100 осіб. Просторий та комфортний. А чудовим доповненням до проведення тренінгів, буде смачний перекус та ароматна кава.

Потрібен креативний підхід або реалізація нестандартного сценарію? Наші менеджери допоможуть організувати і провести корпоративний захід на найвищому рівні!