Коли збирати гриби та ягоди в Карпатах?

Осінь – золотиста пора року… Період, коли все навколо перетворюється на справжню кольорову казку. Осінь… саме час для поїздок в Карпати, щоб по справжньому поринути у цю красу та відчути єднання з природою.

Беріть друзів та рідних і вирушайте у похід по ягоди та гриби, який наповнений мальовничими краєвидами, стежками карпатських лісів, свіжим чистим повітрям та спокійними митями серед природи.

Карпати, ліси.. природа, яка надихає!

Усім нам час від час потрібне справжнє перезавантаження та очищення думок. Щодня ми стикаємося з різноманітними проблемами, робочими питаннями та сімейним побутом… А іноді так хочеться просто відключити розум та не турбуватись ні про що. Природа дарує сили, наповнює новою енергією та повертає бажання насолоджуватись життям. Адже воно таке швидкоплинне…

Любите ходити по гриби та ягоди? Коли найкращий час?

Похід по гриби та ягоди – дарує справжнє задоволення. Осіння павутинка, крапельки роси на листочках, кольорова гамма, яка просто закохує у себе, спів птахів.. Осінній ліс манить до себе та стимулює крокувати далі і далі, щоб більше пізнати його красу.

Найкращий час для збору грибі – це після дощу. Вони появляються ніби нізвідки на лічені години. Краще збирати їх рано в ранці, тоді вони будуть свіжі та зберігатимуться довше.

Одяг для походу потрібно підбирати відповідний: водонепроникний (дощовик, гумаки), корзину для грибів та ягід, воду і декілька бутербродів для перекусу. Головне, щоб Вам було комфортно!

Збирайте лише перевірені гриби, ті, в яких ви впевнені на всі 100%. Адже отруйні гриби дуже легко попутати із їстівними, а результат – буде негативним для Вашого організму.

Цікаві місця, куди можна піти по ягоди та гриби

Якщо Ви вперше вирушаєте у похід в гори або ж є початківцем, тоді краще йти з інструктором або людиною, яка живе серед природи та знає кожен клаптик лісу.

Приїжджайте у готель TAOR Karpaty Resort & Spa****, який розташований 9 км від Східниці. Це місце оточене красою карпатських гір та лісів.

Ми пропонуємо для Вас безліч різноманітних маршрутів у лісову казку, а наш інструктор «заставить» вас полюбити походи та розповість багато цікавих історій. Обирайте маршрут відповідно до ваших вподобань та складності, орендуйте гумаки та дощових, беріть корзину для пікніка і сміливо вирушайте на зустріч пригодам.

Кожен маршрут наповнений цікавою ізюминкою. Маршрути: «Лісовий», «Стежками героїв», «Краєвиди», «Маршрут лісовика», «Диволіс», «Через гори та долини», «Лісовий хребет»…. А також, у нас є окремий та спеціальний похід за грибами та ягодами. Це найулюбленіший похід наших гостей!

Пам’ятаймо – природу потрібно берегти! Не залишайте сміття та не ламайте гілки. Пречудова українська природа заслуговує нашої любові та турботи.

Приїжджайте до нас за новими емоціями та приємним відпочинком у лісі!