Переваги готелю біля річки. основні річки Карпат

TAOR Karpaty Resort & Spa**** – готель, розташований у самому серці Карпат біля річки Стрий

Сімейний еко-готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** розташований у чудовому мальовничому місці, яке оточене гірським лісом та річкою Стрий. Чарівні сонячні ранки.. тишина та спокій, і лише чути шум гірської річки та спів пташок.. Словесно важко передати усю насолоду, потрібно приїхати, поринути у це казкове місце і по справжньому відчути силу природи.. Час повертатись до природи – основне гасло нашого готелю.

Гірська річка Стрий бере свій початок в Карпатах та є правою притокою до річки Дністер. Це швидка річка з гірським характером, яка має вузьку долину. Приблизна ширина річки становить від 10-и до 30-и м у верхній течії і до 150 м у пониззі.

Долина річки Стрий у більшості пролягає у Східних Карпатах, а в нижній течії виходить на Прикарпатську височину, після злиття з Опором. Ріка впадає у річку Дністер за 10 км від Жидачова десь на 240 метрів над рівнем моря. Містить декілька приток, найбільша з яких є Опір.

готель біля річки Таор карпати

Переваги готелю біля річки

Поєднання чистого гірського повітря, комфортного проживання, різноманітних послуг, лісу та річки – це доволі рідкісне явище для готелів. Адже переважно приходиться вибирати, а це зробити доволі непросто..

Саме тому таке розташування та річка Стрий надає свої переваги:

  • Прохолодна гірська річка Стрий – чудово сприяє для оздоровлення та загартування Вашого організму. Особливо надає чудовий ефект після відвідин бані та чану.
  • Спробуйте такі екстремальні види послуг, як рафтинг, катання на квадроциклах та джипах через річку й отримай те нові враження та емоції.
  • Чарівні фотографії на фоні карпатського лісу, гір та річки Стрий. Справжнє поринання та єднання з природою…

TAOR Karpaty Resort & Spa**** – це мальовниче місце, де кожен може знайти собі щось до душі. Подорожуйте та пізнавайте нашу країну! Адже Україна багато на красиві та чарівні місця, від яких захоплює подих!

Головні туристичні річки в Карпатах

Білий Черемош

Найкапризнішою та екстремальною річкою в Карпатах вважають Білий Черемош. Якщо Ви любите такий вид спорту як рафтинг, тоді ця річка якраз для Вас. Адже вона достатньо повноводна та часто змінює свою течію, що є відмінною характеристикою для екстрималів.

Дністер

Є другою за розміром річкою в Україні, після Тиси – річки з найкрутішими порогами та різким плином. Дністер бере початок біля с. Вовче Львівської області. Прогулюючись впродовж річки можна помилуватись чарівними краєвидами та мальовничими пейзажами. А також порибалити та здійснити справи на рафтах.

Прут

Річка Прут являється карпатською гордістю і згадується в літописах 17 століття. Витік цієї річки розпочинається на схилах Говерли. Містить багато погорів та водоспадів.

Які річки протікають в карпатських горах?

Білий та Чорний Черемош, Прут, Стрий, Опір, Бистриця, Уж та інші річки, які протікають у Карпатах. Любите рибалити та шум гірської річки? Збирайте друзів та вирушайте у походи, які нададуть Вам нових сил та наповнять життєвою енергією!