Топ фестивалів, які проходять осінню в Карпатах

Щороку золотиста осінь наповнена запальними гуляннями та святкуваннями. Збирайте своїх рідних та друзів та вирушайте на веселий відпочинок в Карпати. Природа надихає, дарує запальний настрій та позитивні емоції. Мальовничі краєвиди, легкий шум гірської річний, спів пташок, тишина та спокій… Активні дійства доповнять Ваш відпочинок та зроблять його незабутнім!

оcінні фестивалі в Карпатах

Осінні фестивалі в Закарпатті – весело та атмосферно

Любите відвідувати різноманітні фестивалі? Обирайте, який Вам подобається найбільше, та відвідуйте зі своїми рідними та друзями.

У теперішньому світі існує безліч різних фестивалів:

  • Етно-фестиваль «Гуцульська ріпа» – одне з найколоритніших свят на Закарпатті. Ріпою називають картоплю, яку вважають другим хлібом для місцевих жителів. Під час фестивалю Ви можете пригоститись виробами з картоплі, закарпатським вином та еко-продуктами.
  • Етно-фестиваль «Лемківська ватра» – ця подія об’єднує лемків з усього світу. Такий фестиваль – чудова можливість пізнати культуру лемківського народу, їхні звичаї та обряди, поспівати їхні пісні та потанцювати. Основна ізюмінка цього фестивалю – величезна ватра, навколо якої люди демонструють народні традиції та колорит.
  • У кінці вересня в Ужгороді мешканці святкують День міста. У цей період відбувається ярмарок «Золота осінь». А також, фестиваль «MostFest», міні-фестивалі, фотозони, домашні смаколики, продукції місцевих майстрів і кулінарів.
  • В Берегово відбувається фестиваль «BEREGFEST», мета якого є відродженням давніх традицій Берегівщини. На Вас очікують велотури, веселі конкурси, виставки, лотереї та концерт.
  • Фестиваль-ярмарок «Золотий гуляш», який проходить у селі Мужієво Береговського району. На цей фестиваль збираються туристи звідусіль! Беруть участь у активних конкурсах, народних майстер-класах, дегустації закарпатських страв та веселих гуляннях.

хеловін в карпатах

Осінні свята, які відбуваються в Закарпатті у листопаді

Цього місяця в Мукачево яскраво відзначають День Святого Мартіна, який є покровителем старого міста над Латорицею. Народні гуляння, вуличні ярмарки з домашньою продукцією та закарпатським вином. Також можна придбати еко-продукцію: мед, сир, леквар. Цікавими елементами фестивалю є парад з ліхтариками, театралізовані вистави, лицарські турніри та катання на конях.

В Ужгороді відбувається фестиваль молодого вина «Закарпатське божоле». Натуральні якісні вина, вуличні ярмарки із сувенірною продукцією, страви закарпатської кухні. А також, виступи місцевих талантів та музичних колективів.

А також, традиційно щороку відбувається Міжнародний ромський фестиваль джазової музики «Пап-Джаз-Фест». На Вас очікують виступи не лише місцевих та українських джазових музикантів, а й іноземних.

Золотиста осінь наповнена веселими гуляннями у TAOR Karpaty Resort & Spa****

Осінь у TAOR Karpaty Resort & Spa**** наповнена веселими та насиченими подіями. У вересні на Вас очікує Свято школярика, День українського кіно під відкритим небом та Всесвітній день туризму.

Жовтень наповнений такими святковими подіями:

  • 2 жовтня – Свято Пива – буде весело та атмосферно! Конкурси, вікторини, розіграші, ярмарка, смачна вулична кухня від шеф-кухаря Рустама Хоркашева та пиво. Багато пива не буває!!!
  • 14 жовтня – День Захисника України – екскурсія в музеї «Криївка сотника Яреми», квести та наливки. Пізнаємо більше про українську історію!
  • Останні тиждень жовтня – Осінні дитячі канікули – насичені та активні дні від нашого аніматора! Кожного дня: ігри, змагання, творчі майстер-класи та цікаві завдання. Буде весело!
  • 31 жовтня – Свято Гарбуза – наймістичніше свято. Солодощі, розваги та веселощі – ми Вам гарантуємо!

Запрошуємо на Веселі гуляння в Карпатах на початку листопада та на Свято Вина, яке відбудеться 20 листопада. Це буде атмосферно!