Цікаві факти про мінеральну воду

Мінеральні джерела мають великий позитивний вплив на стан нашого здоров’я та самопочуття. Адже завдяки своєму складу вона широко використовується у різних оздоровчих цілях. І не лише при інгаляціях, купанні та питті. Мінеральна вода має безліч цікавих фактів:

  • По всьому світу ми можемо знайти мінеральні води, які бувають напірними (як фонтан наприклад) та грунтовими (різні джерела та потоки). Також, є ще гарячі джерела.
  • У декількох місцях можна відвідати Бювети мінеральних джерел, де, завдяки насиченню вуглекислим газом, вода довше зберігає свої лікувальні властивості та сольовий склад.
  • Обов’язково потрібно пам’ятати про водно-сольовий баланс. Адже занадто велика кількість води може нашкодити організму.
  • Щоб підкреслити лікувальні властивості мінеральних вод, у деяких країнах люди можуть придбати їх лише в аптеках.
  • Ще у давні часи мінеральні води вважались даром з небес і їх використовували при лікуванні хворих.
  • Також, мінеральні води почали використовувати у косметології. Вони мають гарний вплив на шкіру, тонізують її, покращують кровопостачання та роблять своєрідний масаж.

Яку мінеральну воду краще пити для підтримки гарного самопочуття?

Важливе правило! Перед вживанням будь-якої мінеральної води необхідно проконсультуватись із лікарем. Адже лише він зможе по справжньому оцінити стан Вашого здоров’я та надасть корисні поради для його покращення.

Для людей, які мають проблеми зі здоров’ям, важливо вживати води із вмістом кальцію та магнію. Адже це джерело корисних іонів, які добре засвоюються. Але це індивідуально. Адже для інших – це ризик збільшенню каменів у нирках. Якщо у Вас проблеми  із травленням, серцево-судинною системою та нирками, тоді обов’язково потрібно порадитись із лікарем щодо жорсткості та мінерального складу води.

 

Види мінеральних вод у готелі TAOR Karpaty Resort & Spa****

На території готелю TAOR Karpaty Resort & Spa**** розташований Бювет мінеральних вод. Ми зібрали найкращі води для Вашого відмінного самопочуття та підтримки здоров’я організму.

  • Джерело номер 1 – Гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода, яку вживають при хронічних пієлонефритах, сечових хворобах, літогенних діатезах та захворюванні жовчовидільної системи.
  • Джерело номер 2 «С» – Вода гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва вода, яка є середньомінералізованою з підвищеним вмістом «Боржомі». Вживають при хронічному гастриті та виразковій хворобі шлунка.
  • Джерело номер 18 «С» – Слаболужна гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва вода, яка містить мікроелементи характерні для «Нафтусі» . Рекомендовано вживати для стимулювання жовчоутворювальної функції печінки та нирок.
  • Джерело номер 25 – Гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієва вода. Вживають при циститах, гепатитах, холециститах та після хвороби Боткіна.

Як вживати мінеральну воду?

Вживати мінеральну воду можна лише після консультації лікаря! Залежно від стану організму, віку та ваги, лікар призначає об’єм, час та температуру вживання джерела. Для кращого засвоєння, після прийому потрібно зайнятися активними вправами, прогулянкою та СПА-процедурами. Чудовий варіант – це плавання в басейні та заняття в тренажерному залі. Прийом води повинен проходити в гарному настрої та душевному спокої.