Що слід враховувати при виборі готелю?

Збираючись в подорож, ми ретельно відбираємо необхідні нам речі, щоб відпочинок чи ділова поїздка були максимально комфортними. Не менш прискіпливо ми підходимо і до вибору місця проживання, адже приємний готель, з хорошим персоналом і якісним сервісом, зробить поїздку якнайменш дискомфортною. Проте, на що слід звернути увагу при виборі готелю?

  • • По-перше, це має бути більше ніж готель. Для сімейного відпочинку в Карпатах, завжди краще обирати не просто готель, а відпочинково-готельний комплекс з дитячим майданчиком чи спеціальною дитячою кімнатою. Тоді приємний відпочинок, гарантований вам і вашим дітям. Для відпочинку в колі друзів, доцільним, також, буде вибір готелю з басейном, з великою територією, де можна і пошуміти. Зрозуміло, що для ділових зборів, обов’язковим є наявність конференц-залу.
  • • По-друге, готельні номери. Як каже Ольга Фреймут: «Не зважаючи на ціну номера, кожен заслуговує на його чистоту». Звісно, переглядаючи фотографії готельних номерів, адже саме так ми встановлюємо подобається нам готель чи ні, ми не можемо побачити наскільки чисто в номері, проте варто звернути увагу на стан сантехніки та вигляд смітників. В номері обов’язково має бути ліжко з ортопедичним матрацом, для здорового сону, набір рушників та фен.
  • • По-третє, готельні послуги та сервіс. Приємний, обізнаний та ввічливий персонал, це можна сказати, візитка готелю, адже саме спілкування з людьми, які створюють вам комфортні умови, має бути позитивним. Ви можете подумати, що обравши готель за такими критеріями, ціна на номер буде досить високою. Але це зовсім не так. Є готелі де доступна ціна і висока якість співмірні.

Отже, виходячи із всього сказаного, ми хочемо запропонувати вам відпочинок в готельно-розважальному комплексі TAOR Karpaty Resort & Spa. Це новозбудований готель, який хоче завоювати свого клієнта, високим сервісом, великим спектром послуг, та доступними цінами. Тут на Вас чекає справжня українська гостинність та європейський сервіс, які не залишать байдужим навіть найвибагливішого клієнта. У готелі Східниці, відпочинкового комплексу TAOR Karpaty Resort & Spa, ви зможете обрати як стандартні номери, для двох, так і будиночки, для великих сімей та компаній. Для любителів активного выдпочинку є можливість катання на повітряній кулі, квадроциклах, велосипедах, стрільба в тирі, збирання грибів та ягід, походи з палатками, мотузковий парк. Для гостей бази відпочинкуTAOR Karpaty Resort & Spa є доступним також ресторан, в якому готують смачні страви як української кухні, так і європейської. На території комплексу є дитячий майданчик, безкоштовна стоянка для автомобілів та чудовий краєвид на мальовничі Карпати.

Ми рекомендуємо – готельно-відпочинковий комплекс TAOR Karpaty Resort & Spa.