Панічна атака в умовах війни. Як подолати та повернути продуктивність?

Якщо у Вас сіла батарейка і немає натхнення на роботу чи навіть на буденні речі, тоді скористайтеся нашими порадами.

 • Сконцентруйте Вашу увагу саме на те, чим Ви будете займатися сьогодні. Важливе правило – не перестарайтеся та не переоцінюйте свої можливості. Краще запланувати менше справ, але виконати усі і отримати приємні відчуття від пройденого дня.
 • Спробуйте побудувати Ваші завдання від меншого до більшого. Розпочніть із легких завдань, а потім переходьте до складніших. Адже у такий час дуже важко відразу взятись за велике завдання, яке потребує багато витрату енергії та зусиль.
 • Робіть перерви із користю. Адже після виконання певного завдання ми одразу думаємо про ліжко. Проте це неправильно. Перерви мають бути різними та корисними. Це може бути зарядка під приємну музику, недовга прогулянка, заняття улюбленою справою чи 5 хв повного релаксу без сторонніх відволікань.
 • Вживайте правильні продукти, які наповнюють Ваш організм корисними мікроелементами та здатні підтримувати рівень енергії впродовж дня. Для цього чудово підійдуть цільні крупи, шпинат, батат, яйця, фрукти, бобові та риба. Перекусуйте горішками та корисними солодощами.
 • Гуляйте на свіжому повітрі в оточенні мальовничої природи, у парках та скверах. Якщо є можливість – організуйте поїздку на декілька днів у Карпати. Чудовим місце є готель TAOR Karpaty Resort & Spa****, розташований у самому серці Карпат, в обіймає гірських лісів та річки Стрий. Там є все для сімейного відпочинку та перезавантаження. Спокій, тишина, територія охороняється 24/7… сімейні еко-котеджі, готельний корпус, ресторан української та європейської кухні, відкрита гриль-тераса, Medical Spa Centre, Бювет мінеральних вод, Дитяча хатинка з аніматором, Екстрим-розваги та велика територія із затишними місцями для відпочинку.
 • Дозволяйте собі робити приємності та дозволяти маленькі слабкості. Відчуйте життя і тоді Ви знайдете більше сил та енергії на буденні речі.

Як віднайти мотивацію у роботі?

Під час важким переживань та стресових ситуацій нам дуже важко відновити життєву енергію та мотивацію до роботи. Проте, психологи розповіли декілька порад:

 • Подумайте про те, що Ви б хотіли робити саме зараз. Прислухайтеся до себе! Адже це саме те, чого Ви потребуєте.
 • Виконайте таку вправу: закрийте очі. Уявіть час, коли Ви були сповнені сил та мотивації до роботи, відчуйте, як добре Вам було.. пригадайте ціль, до якої Ви йдете. Це надасть Вам трошки сил та наповним позитивними відчуттями.
 • Мотивуйте себе самостійно. Уявляйте майбутнє світлим та яскравим, робіть візуальні образи усміхненими та наповненими енергією.
 • Поки ви відчуваєте ці приємні відчуття, стисніть великий та середній пальці на Вашій лівій руці разом. Ваш мозок запам’ятає цей рух і відтепер, коли Ви будете робити це, Ви буде відчувати щастя.
 • Повторяйте цю вправу декілька разів на тиждень та сила й позитив знову появляться у Вашому житті.
 • Продовжуйте тримати ці пальці стиснутими… тепер поверніться до теперішньої ситуації, в якій ви шукаєте мотивацію. Уявіть, що все йде саме так, як Ви запланували. Дайте імпульс собі та створюйте своє життя таким, яким бажаєте.

Способи порятунку від стресу

Не сприймайте все близько. Дозвольте іноді не прочитати новини, відпочити, поїхати у міні-подорож, щоб перезавантажитись, відновити сили та життєву енергію.

Стрес – дуже негативно впливає на наш організм і саму тому, ми повинні подбати про нього. Більше гуляйте, правильно харчуйтеся, не забувайте про рух, відвідини басейну чи занять з улюбленої справи… Підіть у гості та поспілкуйтеся. Багато обіймайтеся! Це чудовий спосіб підзарядитись позитивом.

5 книг, які допоможуть Вам поборотись зі стресом: «Людина в пошуках справжнього сенсу» Віктор Франкл, «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон, «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс, «Джерело» Айд Ренд, «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир Станчишин.