Як уникнути стресу? Стрес: що це таке та які його наслідки?

У житті людини досить часто трапляються різні стресові ситуації. Адже стрес – це захисна реакція організму на зовнішній вплив різних факторів та ситуацій. У сучасному світі таких факторів є досить багато. Це, наприклад, великі розумові чи емоційні навантаження на роботі, необхідність прийняття швидких рішень, покладення на себе значної відповідальності, різні види небезпек, горе, біда і так далі…

Слід розрізняти два види стресу: короткотривалий або гострий (який скоріше є позитивним, адже допомагає людині знайти вихід із складної ситуації чи вирішити якесь питання), та довготривалий або хронічний (негативний, так як може призвести до виснаження організму, перевтоми та викликати різні захворювання). Негативними наслідками тривалого впливу стресу на організм можуть бути: погіршення пам’яті та уваги, поганий сон, ослаблення імунітету, головні болі, збій у роботі серцево-судинної, нервової та травної систем.

Як боротись зі стресом?

Головними методами у боротьбі зі стресом безперечно є заняття спортом та фізичними вправами (особливо на свіжому повітрі), збалансоване харчування, здоровий повноцінний сон, аутогенне тренування та релаксація, регулярний активний відпочинок.

І, безперечно, не слід піддаватися  впливу таких негативних та залежних методів уникнення стресу, як вживання алкоголю та різних наркотичних засобів.

Методи зняття стресу та відновлення життєвих сил організму в Карпатах

Звичайно, найкращим методом боротьби зі стресом є не лікування його наслідків, а профілактика його виникнення. І ось тут, безперечно, Вашому організму допоможе гарний відпочинок та відновлення життєвих сил у Карпатах. Цілющий вплив свіжого гірського повітря у поєднанні з різноманітними програмами для оздоровлення, які пропонують санаторії та бази віддиху, приведуть Вас до гармонії та укріплять не тільки психологічний, але й фізичний стан організму. Крім того, спілкування у колі рідних та друзів, хороший настрій, повноцінний сон та харчування, регулярні прогулянки на свіжому повітрі зменшать перевантаження та підвищать стресостійкість.

Медична програма Anti-stress Weekend у Medical Spa Centre в TAOR Karpaty Resort & Spa****

Серед великої кількості програм для лікування та відновлення, які пропонують відпочивальникам бази та готелі для відпочинку в Карпатах, слід виділити спеціальну медичну програму Anti-stress Weekend у Medical Spa Centre в TAOR Karpaty Resort & Spa****.

Готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** розміщений в мальовничих Карпатах біля Східниці пропонує своїм відвідувачам крім спеціальних медичних програм ряд оздоровчих процедур, зокрема:

  • відвідування бані, чану та бювету з лікувальною водою
  • дитячі та дорослі СПА процедури
  • озонотерапію
  • гідропроцедури
  • апітерапію
  • соляну печеру
  • карбокситерапію
  • інгаляції на основі гірських трав
  • та багато іншого.

А сама програма Anti-stress Weekend розроблена на три дні, то ж нею можна скористатися у будь-які вихідні дні, коли Вам буде зручно.

Вона спрямована на відновлення фізичного та психоемоційного стану людини, покращення її самопочуття, омолодження організму. Програма включає в себе прийняття різного виду ванн з цілющими травами («Клеопатра», «Лісова казка» та «Душевний спокій»), Стоун терапію, Хамам, масаж Тоффа, спелеотерапію, шоколадне обгортання та Дарсонваль (гребінець). Після її проходження Ви отримаєте відчуття легкості, прилив сил та життєвої енергії, повний спектр позитивних емоцій та релаксу. А поєднуючи її проходження з душевним спілкування з членами своєї сім’ї, близькими друзями, спільними прогулянками на свіжому повітрі та участю у іграх і конкурсах для підняття командного духу і хорошого настрою додасть тільки позитиву у процес відновлення організму та буде сприяти продуктивності у подальшій роботі та поверненню у звичний режим життя.

Тож, відвідайте готель TAOR Karpaty Resort & Spa**** та скористайтесь цілющою програмою Anti-stress Weekend у Medical Spa Centre.